Contact

 

S.C. BRIARI'S INS S.A
Sediul social: Calea Bucuresti, nr 2
Comuna Carcea, Jud Dolj Capital Social: 355.000 lei
C.U.I: RO2329485
Nr. Inregistrare Registrul Comertului:
J16/2899/1992

Vanzari autovehicule
 Dragos Dragnea
+4 0720 700 850
 dragos.dragnea@briaris.ro

Director Financiar
Camelia Slataru
+4 0721 490 929
camelia.rascacea@briaris.ro 

Director General
Cornel Panait 

Director Tehnic
 Sorin Marin
+4 0721 293 671
 sorin.marin@briaris.ro 

Director Marketing
Sorina Netu
+4 0720 700 757
sorina.netu@briaris.ro 



 

 

București

Vanzari si Service

Sos. Alexandriei, nr 282, Sect. 5
Tel: +4 0372 791 160
Tel: +4 0372 791 161
Fax: +4 0372 872 364

Director tehnic
 Sorin Marin
+4 0721 293 671
sorin.marin@briaris.ro

Administrare Vânzări
 
+4 0720 700 756
 

București Showroom

Craiova

Vanzari si Service

Comuna Carcea, Calea Bucuresti Nr. 2
Tel: +4 0251 592 950
Fax: +4 0251 410 910

Sef Service
Florin Ivan
+4 0723 313 939
florin.ivan@briaris.ro

Administrare Vanzari
Manuela Diaconu
+4 0723 313 929
manuela.diaconu@briaris.ro

Craiova

Vâlcea

Vanzari si Service

Calea Bucuresti, Nr. 23, Cartier Goranu,   Jud Valcea
Tel: +4 0350 401 683
Tel: +4 0350 401 684
Tel: +4 0372 730 307
Fax: +4 0372 876 220

Branch Manager
Daniel Calin
+4 0721 279 877
daniel.calin@briaris.ro

Sef Service
Cosmin Zdircea
+4 0723 313 969
cosmin.zdircea@briaris.ro

Vâlcea

Cluj

Vanzari si Service

Comuna Floresti, Sat Luna de Sus,          
DN 1 - E60, Nr. 101, Jud Cluj
Tel: +4 0264 415 144
Tel: +4 0372 730 308
Fax: +4 0264 415 129

Branch Manager
Marius Chira
+4 0726 128 448
marius.chira@briaris.ro

Sef Service
Mihai Lucăcel
+4 0723 146 210
mihai.lucacel@briaris.ro

Cluj

Sediul Central

Birou de reprezentanta - Marketing

Sos. Kiseleff, Nr. 29, Sect. 1
Tel: +4 0372 791 160
Fax: +4 021 318 85 16
office@briaris.ro

Sediu Central