Skip to the content

Service

Briaris asigură servicii de mentenață și reparații tuturor produselor comercializate aflate în garanție și post garanție. 
Dacă doriți să vă faceți o programare într-unul din sediile noastre vă invităm să accesați unul din numerele de telefon afișate mai jos sau să trimiteți solicitarea dumneavoastră departamentului folosind adresele de e-mail de mai jos.

Service București

Service București

 

Șef service - Ionel Mitrică
0723 313 949
ionel.mitrica@briaris.ro

Ing. service recepție Clienți - Ionuț Oușor
0723 313 959
ionut.ousor@briaris.ro

Ing. service - Pahontu Danut Robert
0723 313 979
danut.pahontu@briaris.ro

Ing. Service responsabil Daune - Alexandru Marin
0723 660 481
alexandru.marin@briaris.ro

Piese de schimb - Ionel Barbu
0720 700 855
ionel.barbu@briaris.ro

Service Craiova

Service Craiova

 

Șef Service - Florin Ivan 
0723 313 939
florin.ivan@briaris.ro

Ing. service recepție CliențiVictor Ciucă 
0733 999 020
victor.ciuca@briaris.ro

Ing. service responsabil Garanții - Florin Ivan
0723 313 939
florin.ivan@briaris.ro

Ing. Service responsabil Daune - Mariana Vârgolici
0720 700 626
mariana.vargolici@briaris.ro

Manager Piese de schimb - Florin Paducel
0723 660 480
florin.paducel@briaris.ro

Service Cluj

Service Cluj

 

Șef Service - Mihai Lucăcel
0723 146 210
mihai.lucacel@briaris.ro

Ing. service recepție Clienți - Cristian Zdroba
0720 700 857
cristian.zdroba@briaris.ro

Ing. service responsabil Garanții - Cristian Zdroba
0720 700 857
cristian.zdroba@briaris.ro

Ing. Service responsabil Daune - Ovidiu Moldovan
0733 998 264
ovidiu.moldovan@briaris.ro

Piese de schimb - Sebastian Rus
0720 700 861
sebastian.rus@briaris.ro

Service Vâlcea

Service Vâlcea

 

Șef Service - Cosmin Zdîrcea
0723 313 969
cosmin.zdircea@briaris.ro

Ing. service recepție Clienți - Vlad Avram
0723 660 485
vlad.avram@briaris.ro

Ing. service responsabil Garanții - Vlad Avram
0723 660 485
vlad.avram@briaris.ro

Ing. Service responsabil Daune - Cosmin Zdîrcea
0723 313 969
cosmin.zdircea@briaris.ro

Piese de schimb - Florin Borcea
0723 346 213
florin.borcea@briaris.ro

Suport Briaris

Formular de contact

Vă invităm să completați formularul de mai jos pentru a fi contactat în cel mai scurt timp.

Câmpul Nume este obligatoriu
Câmpul Prenume este obligatoriu
Introdu o adresă email validă
Introdu o localitate valida

SUPORT PROFESIONIST

Ai nevoie de consultanță?

Dacă aveți nevoie de ajutor sau doriți să aflați informații suplimentare despre serviciile și vehiculele pe care le comercializăm, vă invităm să ne contactați.