Skip to the content

Contact

Vânzări și Service

Șoseaua Alexandriei, Nr. 282, Sector 5
Cod poștal 051543
Tel: +4 0372 791 160
Tel: +4 0372 791 161
Fax: +4 0372 872 364

Șef service
 Ionel Mitrica 
+4 0723 313 949
 ionel.mitrica@briaris.ro

Administrare Vânzări
 Claudia Danciu
+4 0720 700 756
claudia.danciu@briaris.ro

Vânzări și Service

Comuna Cârcea, Calea București, Nr. 2
Cod poștal 207206
Tel: +4 0251 592 950
Fax: +4 0251 410 910

Șef Service
Florin Ivan
+4 0723 313 939
florin.ivan@briaris.ro

Administrare Vânzări
Manuela Diaconu
+4 0723 614 779
manuela.diaconu@briaris.ro

Vânzări și Service

Calea București, Nr. 23, Cartier Goranu,
Județ Vâlcea, Cod poștal 240300
Tel: +4 0372 730 307
Fax: +4 0372 876 220

Branch Manager
Daniel Calin
+4 0721 279 877
daniel.calin@briaris.ro

Șef Service
Cosmin Zdircea
+4 0723 313 969
cosmin.zdircea@briaris.ro

Vânzări și Service

Comuna Florești         
DN 1, Km 489 + 700, Dreapta, 
Județ Cluj, Cod poștal 407280
Tel: +4 0372 730 308
Fax: +4 0264 415 129

Branch Manager
Marius Chira
+4 0726 128 448
marius.chira@briaris.ro

Șef Service
Mihai Lucăcel
+4 0723 146 210
mihai.lucacel@briaris.ro

Birou de reprezentanță - Marketing

Șoseaua Kiseleff, Nr. 29, Sector 1
București
Cod poștal 011342
0720 700 757
office@briaris.ro

Sediul social: Calea București, Nr. 2 
Comuna Cârcea, Județ Dolj, România
Capital Social: 400.000 lei
C.U.I: RO2329485
Nr. Înregistrare Registrul Comerțului: J16/2899/1992

Suport Briaris

Formular de contact

Pentru mai multe informații despre produsele și vehiculele noastre, te invităm să ne contactezi.

Câmpul Nume este obligatoriu
Câmpul Prenume este obligatoriu
Introdu o adresă email validă
Introdu o localitate valida

Management

Director General
Cornel Panait

Director Financiar
Camelia Slataru
+4 0721 490 929
camelia.rascacea@briaris.ro

Director Tehnic
Sorin Marin
+4 0721 293 671
sorin.marin@briaris.ro

Director Marketing
Sorina Netu
+4 0720 700 757
sorina.netu@briaris.ro

Vânzări autovehicule
Dragos Dragnea
+4 0720 700 850
dragos.dragnea@briaris.ro

Vânzări autobuze
Stefan Weigel
+4 0720 700 856
stefan.weigel@briaris.ro

SUPORT PROFESIONIST

Ai nevoie de consultanță?

Dacă ai nevoie de ajutor sau dorești să afli informații suplimentare despre serviciile și vehiculele noastre, te invităm să ne contactezi.